o nás

 

Internetový obchod BIOZDROJ je založen pro všechny, kteří hledají pro naplnění svého zdravého životního stylu spolehlivého dodavatele produktů, u nichž je ověřena prospěšnost a kvalita.

Je provozován společností GREENSPOL s.r.o, která je na trhu se zdravými potravinami, BIO produkty a výrobky prospěšnými pro ekologický život více jak 20 let.

Naším cílem je Vám na základě našich obeznámeností zprostředkovávat zkušenosti s produkty, které Vám nabízíme k zakoupení ke každodennímu životu ve zdravém stylu. 

V aktuální nabídce, kterou neustále rozšiřujeme, je k dispozici sortiment produktů, s nimiž můžete udržovat ve vysokém energetickém naladění a vitalitě nejen své tělo, ale i celý Váš životní prostor, bydlení, dům, zahradu ...

V kategorii Produkty v expiraci Vám nabízíme možnost zakoupení produktů, které jsou sice těsně před promeškáním, anebo již promeškaly svůj čas v dodržení data minimální trvanlivosti, přesto je ale stále možné je pro jejich zachovanou kvalitu využít k rozmanitému zpracování. Přijde nám líto, aby se takovéto produkty a zejména potraviny jen tak likvidovaly, proto Vám je nabízíme ve stále dobré kvalitě, přitom za velmi lákavé ceny!

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a naše filosofie života bude blízkou té Vaší. V každém ohledu budeme rádi za Vaše inspirace a podněty, které nám můžete napsat na naší adresu biozdroj@gmail.com nebo greenspol@greenspol.cz.

Přejeme Vám příjemné nakupování!

Váš BIOZDROJOVÝ tým